Budynek użytkowy Pogórze

Pogórze, pomorskie

  • 3 990 000 zł
  • 2 422 m²
  • 1 647,40 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Reszuta

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Pogórze

Pogórze, pomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

3 990 000 zł

2 422 m²

1 647,40 zł/m²

Budynek użytkowy Pogórze

Zaktualizowane: 8 maja 2026

3 990 000 zł 2 422 m² 1 647,40 zł/m²

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
2 422 m²
Kondygnacje:
2

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

2 422 m²

Kondygnacje:

2

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 990 000 zł (1 647,40 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 2 422 m²
  •   2 piętra
  • Działka: 2 422 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd; ogrzewanie: piec

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Obiekt inwestycyjny na sprzedaż
- Obiekt inwestycyjny z dużym potencjałem rozwoju

- Kapitalna lokalizacja w prężnie rozwijającej się dzielnicy Pogórze

- Nieruchomość położona przy głównej drodze

- Doskonała widoczność i newralgiczna lokalizacja

Podstawowe informacje:
- Działka o powierzchni 2422 m²

- Nieruchomość komercyjna

W skład nieruchomości wchodzi:
- Myjnia bezdotykowa (...)

Agent

Dominika Reszuta

58 350 25...

58 350 25 62

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominika Reszuta

58 350 25...

58 350 25 62

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,