Lokal użytkowy, ul. Goruszki

Goruszki, Pogórze, śląskie

  • 5 000 000 zł
  • 264 743 m²
  • 18,89 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Goruszki

Goruszki, Pogórze, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

5 000 000 zł

264 743 m²

18,89 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Goruszki

Zaktualizowane: 15 maja 2026

5 000 000 zł 264 743 m² 18,89 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 5 000 000 zł (18,89 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny
  • Charakterystyka lokalu: 264 743 m²
  • Rozkład lokalu: piętro , jednopoziomowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-485/3123/OI

Lokalizacja

Opis nieruchomości

EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA
Agent prowadzący
 
Wyjątkowa działka inwestycyjna | 26,5 ha | Beskidy | UT + R
Skoczów Pogórze, woj. śląskie
Powierzchnia: 264 743 m² (26,5 ha)
Opis nieruchomości:
Na sprzedaż wyjątkowa, rozległa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni ponad 26 hektarów, położona w malowniczej miejscowości Pogórze koło Skoczowa - w sercu Beskidów. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości