dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Pogórze - Lista ogłoszeń

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

975 000 zł96 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

2 mieszkania w cenie jednego | Gotowiec inwestycyjny | Pogórze Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 95,36 m , położona w dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł79 m² 12 658,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowy lokal mieszkalny o pow. 79 m , z ogródkiem o pow. 200 m oraz z 2 miejscami postojowymi, położony na osiedlu ogrody tesoro w miejscowości Suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

494 200 zł35,30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Są mieszkania, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, do których chce się wracać po całym dniu. To mieszkanie na Pogórzu zostało stworzone właśnie do wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł63,83 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z prywatnym ogrodem i basenem | Ogrody Tesoro Przedmiotem oferty jest stylowy apartament położony na parterze nowoczesnej, kameralnej kamienicy na prestiżowym osiedlu Ogrody Tesoro. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł65,44 m² 15 265,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogrody Tesoro - elegancki apartament 66 m na parterze z tarasem, prywatnym ogrodem i komórką lokatorską. Na sprzedaż stylowy, wykończony w wysokim standardzie apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł95,81 m² 10 385,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwu poziomowe podzielona na 2 mniejsze mieszkania każde Z osobnym wejściem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy nowym osiedlu z 2022r. przy ulicy Feliksa Dorsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł81 m² 16 172,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Top prestiżowy dla wymagającego klienta 4-pok.apartament! Apartament o powierzchni 81m2 na pograniczu Gdyni i Pogórza. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "ogrody Tesoro". Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł77,18 m² 14 239,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny, 4-pokojowy Apartament z pokojem kąpielowym oraz sauną w Stylu Hampton z rozpościerającym się pięknym widokiem na ogród oraz oczko wodne Osiedle Ogrody Tesoro Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 67 m + poddasze + 2 tarasy Ogrody Tesoro Zamieszkaj na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Ogrody Tesoro, położonym tuż obok Gdyni, z widokiem na morze oraz w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Pogórze,pomorskie

799 000 zł60,50 m² 13 206,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament w kamienicy rezydencjonalnej przy ul. Almeryjskiej w Pogórzu Ogrody tesoro: jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w okolicy Gdyni. Dla wyłącznego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i trzema miejscami postojowymi oraz dużą piwnicą 21 m2| Nowe Pogórze - ul. Różewicza Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stylu glamour.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł75,75 m² 42,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top apartament dla wymagającego klienta o powierzchni całkowitej 75,75m2 / użytkowej 51.25m2 na pograniczu Gdyni i Pogórza. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "ogrody Tesoro". Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

970 000 zł65 m² 14 852,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, na zamkniętym osiedlu "ogrody Tesoro" o pow. 65,31m. To propozycja idealna zarówno zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Katalońska

Pogórze,pomorskie

960 000 zł78 m² 12 374,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie Developerskim na osiedlu Ogrody Tesoro! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 77.58 m usytuowane na parterze eleganckiej kamienicy, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madrycka

Pogórze,pomorskie

4 400 zł65 m² 68,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament na nowym osiedlu Tesoro Pogórze w bezpośrednim sąsiedztwie Gdyni. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Klub Fitness - 2 km, kryta hala sportowa do gry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 264 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestrzeń, komfort i kameralność - 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni ponad 65 m położone na parterze jednej z kameralnych kamieniczek na prestiżowym osiedlu Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Pogórze,pomorskie

1 300 000 zł84 m² 15 559,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczny czteropokojowy apartament na Pogórzu k. Gdyni przy ulicy Barcelońskiej na osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle ogrody tesoro Ogrody Tesoro to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 30.03.2026 r. 14:00 do 16:00 Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo,. Apartament 67 m + poddasze + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł65 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesne mieszkanie 65,31 m z dużym ogrodem | Pogórze | inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł67 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 03.02.2026 Od godziny 13:00 do 15:00 Zainteresowane osoby zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Apartament 67 m + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe 4-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku na zamkniętym terenie na Pogórzu. Mieszkanie znajduję się w nowym budynku z 2023r. Tylko jedno mieszkanie na kondygnacji! Prywatne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

820 000 zł65 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie W cenie developera możliwość zapłaty W ratach kupujący zwolniony Z pcc 2 % Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 65 m usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pogórze

Pogórze,pomorskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m usytuowane na parterze na osiedlu Twin Park w Kosakowie przy ul. Kalinowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

949 000 zł66 m² 14 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Państwa na prezentacje wyjątkowego apartamentu o powierzchni 65,69 m z dwoma balkonami, usytuowanego na 1. piętrze kameralnej kamienicy na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

3 490 zł68 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku w stylu angielskim. Osiedle jest w niedalekiej odległości od plaży, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł65 m² 15 265,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

1 240 000 zł64 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aragońska

Pogórze,pomorskie

1 224 000 zł80 m² 15 365,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mio Casa z przyjemnością zaprasza na prezentację czteropokojowego apartamentu o powierzchni 79,66 m , położonego na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Ogrody Tesoro w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

1 149 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

949 000 zł66 m² 14 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament ogrody tesoro Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament z dwoma balkonami, znajdujący się na 1 piętrze budynku na przepięknym i bezpiecznym osiedlu Ogrody Tesoro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogórze,pomorskie

3 490 zł68 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze,pomorskie

960 000 zł84 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prestige Location ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu "ogrody Tesoro" w miejscowości Pogórze, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Pogórze,pomorskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dla tych, którzy cenią sobie wiejskie walory oraz sąsiedztwo, które nie zagląda przez okna do życia, a jednocześnie bliskość Trójmiasta i w miarę szybki dojazd do Gdyni. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 152,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Paderewskiego w Pogórzu Opis mieszkania: na sprzedaż nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze w nowym budynku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

930 000 zł67 m² 13 955,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 66,64 m usytuowane na parterze eleganckiej kamienicy, wraz z działką o pow. 246m2 znajdującej się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

900 000 zł85 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament gotowy do zamieszkania! Okazja! Apartament w pełni umeblowany i wyposażony, z dwoma miejscami parkingowymi! W cenie mieszkania deweloperskiego na Ogrodach Tesoro! Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w otoczeniu uroczego parku - na wynajem! Lokalizacja Mieszkanie położone na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku (4,5ha). W odległości około 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Pogórze,pomorskie

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Top prestiżowy dla wymagającego klienta 3-pok.apartament! Apartament o powierzchni 80 m2 na pograniczu Gdyni i Pogórza. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "ogrody Tesoro". Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aragońska

Pogórze,pomorskie

900 000 zł72 m² 12 496,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja cenowa - ogrody tesoro - mieszkanie + 2 miejsca - promocja tylko we wrześniu 900 000 tyś pakiet Gotowy apartament w pełni umeblowany o powierzchni 72,02 m2 pow. z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

900 000 zł85 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 207,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij