Dom, ul. Różewicza
Różewicza, Pogórze, pomorskie
- 1 495 000 zł
- 217 m²
- 6 889,40 zł/m²
Anita Martowicz-...
Skontaktuj się
Dom, ul. Różewicza
Różewicza, Pogórze, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Dom, ul. Różewicza
Zaktualizowane: 15 maja 2026
1 495 000 zł 217 m² 6 889,40 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
4
628 m²
garaż
2008
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
628 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2008Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 495 000 zł (6 889,40 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 217 m² (122 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2008
- materiał budowy: ytong
- okna: plastikowe, połaciowe
- Działka: 628 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 2937/18080/ODS
Lokalizacja
- Adres: Różewicza, Pogórze, Kosakowo, pucki, pomorskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, centrum handlowe
Opis nieruchomości
Wolnostojący, rodzinny dom z ogrodem
Gdynia Pogórze, gm. Kosakowo Na sprzedaż funkcjonalny, energooszczędny dom wolnostojący z przestronną działką 628 m² z drzewami owocowymi. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu, prywatności oraz świetnej komunikacji z całym Trójmiastem.
Najważniejsze atuty- Dom wolnostojący o powierzchni 122 m²
- Działka o pow. (...)