dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Pogórze - Oferty sprzedaży i najmu

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

995 000 zł77,65 m² 12 813,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: prestiżowa inwestycja Ogrody Tesoro, wysoki standard wykończenia. Możliwość zmiany aranżacji wnętrza w łatwy sposób, aby uzyskać, dodatkowy, czwarty pokój. 2 miejsca postojowe do.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł64,57 m² 9 292,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

650 000 zł55,74 m² 11 661,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią. To lokalizacja, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł79 m² 12 658,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowy lokal mieszkalny o pow. 79 m , z ogródkiem o pow. 200 m oraz z 2 miejscami postojowymi, położony na osiedlu ogrody tesoro w miejscowości Suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

638 724 zł62,62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 795 zł60,33 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33 m2 o powierzchni 60,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,60 m² 12 230,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

R.E.Z.E.R.W.A.C.J.A Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 785 zł62,33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wykończone pod klucz! Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł63,83 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z prywatnym ogrodem i basenem | Ogrody Tesoro Przedmiotem oferty jest stylowy apartament położony na parterze nowoczesnej, kameralnej kamienicy na prestiżowym osiedlu Ogrody Tesoro. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 017 zł54,64 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,64 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 37,5 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,10 m² 15 254,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem- pogórze, osiedle Na Fali Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,01 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,44 m² 15 265,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogrody Tesoro - elegancki apartament 66 m na parterze z tarasem, prywatnym ogrodem i komórką lokatorską. Na sprzedaż stylowy, wykończony w wysokim standardzie apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

789 600 zł65,80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł56,73 m² 15 512,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, zupełnie nowe, w układzie dwa pokoje, salon a aneksem kuchennym i łazienka na Pogórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 762 zł60,33 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 60,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze,pomorskie

709 000 zł51,20 m² 13 847,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku na zamkniętym Osiedlu Na Fali (deweloper: dekpol).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 444 zł64,41 m² 10 750,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,41 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -przedpokój termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,98 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house. Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m , położone na cenionym osiedlu Beauforta w Pogórzu. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł76,79 m² 9 115,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 594 zł64,49 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,49 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -przedpokój dodatkowe informację.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowe, zamknięte osiedle ogrody tesoro - unikalna inwestycja z prywatnym parkiem i infrastrukturą rekreacyjną; imponujący, prywatny ogród o powierzchni aż 290 m ; Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

678 653 zł66,21 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 696 zł64,49 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł76,89 m² 9 220,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 67 m + poddasze + 2 tarasy Ogrody Tesoro Zamieszkaj na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Ogrody Tesoro, położonym tuż obok Gdyni, z widokiem na morze oraz w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 446 zł67,94 m² 10 780,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne, mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowo-wschodniej. Odbiór budynku w I kwartale 2027 roku. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, w kameralnej inwestycji "kameralne Pogórze". Nieruchomość została wykończona w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66,60 m² 60,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku z 2025 roku. To przestronne 3-pokojowe mieszkanie ma 66,6 m2. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne meble oraz sprzęty, takie jak pralko-suszarka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł79 m² 15 177,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Twoja oaza spokoju z własnym ogrodem na Osiedlu Tesoro - tylko w Pepper House. Wyjątkowe mieszkanie na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Trójmiasta - Osiedlu Tesoro. Limitowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pogórze

Pogórze,śląskie

523 000 zł64,11 m² 8 157,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pogórze-kameralne apartamenty -indywidualne wejście - O pow. 64,11m2 -pompa ciepła- -indywidualny ogródek-!tylko 10 apartamentów na inwestycji - bezczynszowe! Najnowsza inwestycja w pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł56,50 m² 12 690,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jasne i słoneczne 3-pok. mieszkanie na os.Mistral na Pogórzu o pow.55m2. Nieruchomość składa się z: salonu z otwartą kuchnią, dwóch pokoi, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

970 000 zł65 m² 14 852,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, na zamkniętym osiedlu "ogrody Tesoro" o pow. 65,31m. To propozycja idealna zarówno zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Katalońska

Pogórze,pomorskie

960 000 zł78 m² 12 374,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie Developerskim na osiedlu Ogrody Tesoro! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 77.58 m usytuowane na parterze eleganckiej kamienicy, wraz.

Szczegóły ogłoszenia