dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Pogórze - Oferty sprzedaży i najmu

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 207,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament ogrody tesoro Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament z dwoma balkonami, znajdujący się na 1 piętrze budynku na przepięknym i bezpiecznym osiedlu Ogrody Tesoro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kanaryjska

Pogórze,pomorskie

1 120 000 zł83 m² 13 429,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 83,4 m , usytuowane na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy na terenie osiedla Ogrody Tesoro. Ogrody tesoro to osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

1 300 000 zł79 m² 16 455,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Obniżka O 377.000 PLN! 1.677.000 jest 1.300.000 w tym dwa miejsca parkingowe w cenie. Atuty. Prestiżowe, zamknięte, strzeżone osiedle. Dla kogo. Dla rodzin i osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogórze,pomorskie

619 000 zł59 m² 10 493,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe pogórze | nowe budownictwo | dużo zieleni | balkon | winda | hala garażowa | blisko gdyni | bez pcc | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie na osiedlu Nowe Pogórze przy ul. Tadeusza Różewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

690 000 zł61 m² 11 307,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Beuforta przy ulicy Paderewskiego na Pogórzu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, przestronne dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

699 000 zł51 m² 13 599,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

699 000 zł51 m² 13 599,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwińskiego

Pogórze,pomorskie

650 000 zł52 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pogórze

Pogórze,pomorskie

790 000 zł70 m² 11 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na 3 piętrze, położone na Osiedlu Morskim w Pogórzu (kosakowo przy Gdyni) o powierzchni 70,11 m2 z miejscem w hali garażowej, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

3 000 zł72 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Pogórzu o pow.72,31m2. Nowoczesne os. " morskie " w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Aragońska

Pogórze,pomorskie

935 540 zł72 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam wyjątkową inwestycję na trójmiejskiej mapie nieruchomości, która powstała na granicy Gdyni i Pogórza łączącą ciszę, bezpieczeństwo i komfort, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 153,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta w mio casa! Na sprzedaż mieszkanie 62,67 m z ogródkiem w Pogórzu Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogórze,pomorskie

645 716 zł59 m² 10 946,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne